Miesięczne archiwa: Luty 2015

  • 0
karnawal_2015_fp

Dużo się dzieje w SP Mechowo

Kategoria :Imprezy

Członkowie Samorządu Uczniowskiego mieli bardzo pracowity drugi tydzień lutego. W tłusty czwartek Monika i Joasia obdarowały wszystkich członków społeczności szkolnej: uczniów, nauczycieli, pracowników, słodkimi pączkami.

W piątek, 13 lutego, uczennice miały okazję sprawdzić się w roli listonosza i roznieść pocztę – walentynkową. Skrzynka walentynkowa w tym roku cieszyła się dużym powodzeniem, zwłaszcza, że w kartki walentynkowe również można było się u starszych koleżanek zaopatrzyć.

W piątek po południu członkowie SU zadbali o to, by zabawa karnawałowo – walentynkowa przysporzyła wszystkim jak największą ilość pozytywnych wrażeń. Konkursy, dostosowane do wieku i predyspozycji uczestników, zgromadziły dużą ilość chętnych do wzięcia w nich udziału oraz rozbawiły widownię. Wybrano oczywiście Króla i Królową Balu – wśród uczniów klas 1 – 3 i 4 – 6. Nie obyło się także bez konkursu na najlepsze, najbardziej nietypowe i niespotykane przebranie. A małych i tych większych przebierańców „było ci u nas dostatek”. Jury w składzie Pani Grażyna Kellner, Pani Anna Smolarz i Pani Elżbieta Janowska miały naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Obrady były długie, burzliwe i przyniosły werdykt w postaci I miejsca dla Pippi (Mariki).

Za stronę organizacyjną całości tych przedsięwzięć odpowiadała Pani Ewa Polniak, opiekun Samorządu Uczniowskiego. Ze swoich podopiecznych mogła być w pełni zadowolona.

M.SZ.