Miesięczne archiwa: Październik 2015

  • 0
den_2015_05

Dzień Edukacji Narodowej

Kategoria :Apele

Dnia 14 X 2015 roku społeczność Szkoły Podstawowej w Mechowie obchodziła Dzień Edukacji Narodowej. Uroczysty apel przygotowali uczniowie klasy III wraz z kolegami i koleżankami ze starszych klas. Nad całością czuwała wychowawczyni III klasy – Pani Grażyna Kellner.

Dzień Edukacji Narodowej 2015

            Apel obfitował w życzenia i podziękowania dla nauczycieli i pracowników szkoły. Niósł również dużą dozę humoru i spojrzenie na szkołę nieco z przymrużeniem oka. „Ideały ucznia” prezentowane w jego trakcie wcale nie okazały się takie idealne, a raczej nierealne lub rzadko spotykane. Bardziej prawdopodobne były „ziółka”, czyli tacy uczniowie, jakich i w tej szkole niemało. O swoich wychowawcach i nauczycielach pamiętali także członkowie Samorządu Uczniowskiego i nieco osłodzili im dzień czekoladowymi upominkami.

Dzień Edukacji Narodowej 2015

            Po występie uczniów głos zabrał Pan Dyrektor oraz szanowny gość, Pani Irena Widorowska, wieloletnia nauczycielka Szkoły Podstawowej w Mechowie. Nie zabrakło również głosu rodziców. W ich imieniu życzenia złożyła Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Agnieszka Nowak.

Dzień Edukacji Narodowej okazał się przyjemny dla wszystkich członków społeczności szkolnej. Między innymi dlatego, że nie było zajęć lekcyjnych, a miło spędzony apel pozostał w głowach w postaci dobrego humoru na resztę dnia. Zobacz fotoreportaż z apelu.

M.Sz.